Вівторок, 12.12.2017, 15:57

«  Грудень 2017  »

Карта профільного навчання

Школа № 5 – один з найстаріших навчальних закладів міста з міцними освітніми традиціями.

Сьогодні  - це сучасний навчальний заклад, де навчається 640 учнів працює високопрофесійний педагогічний колектив. 30% вчителів мають вищу категорію, 27% - педагогічні звання «методист», «старший вчитель».

Школа працює в режимі розвитку, використовуючи освітні інноваційні технології: розвивального навчання, формування творчих здібностей, проектну технологію, «Створення ситуації успіху», інформаційні технології навчання. Розкрити умови становлення успішної людини, розвивати у дітей впевненість у своїх силах, формувати в особистості здатність до творчого саморозвитку — завдання, над якими працює колектив.

До послуг учнів комп’ютерний клас, відеомагнітофон, мультимедійний проектор, музичний центр, спортивний зал, малий гімнастичний зал, майстерні.

Тісним є зв'язок з Вузами міста, дошкільним закладом № 20, ЦДЮТ. Підписано договір про співпрацю з художнім музеєм.

Школа стала місцем активної діяльності, яскравого вияву не тільки академічних, а й інших різнобічних інтересів школярів: художніх, журналістських, інтелектуальних, танцювальних, театральних, спортивних, лідерських здібностей. Колектив школи застосовує власну виховну систему «Райдуга» (5-11 кл.), інтерактивний шкільний проект «Подорож у країну талановитих, кмітливих, розумних» (1-4 кл.), конкурси «Учень року», «Клас року».

З 2003 р. школа працює за інноваційною освітньою моделлю «Муза Таланту», в результаті значно покращився імідж навчального закладу.

Учні здобувають призові місця на олімпіадах з української, російської, болгарської, французької, англійської мов, економіки, математики, географії, праці, інформатики та інформаційних технологій.

Саме учні ЗОШ №5 представляють місто на обласних олімпіадах з французької, болгарської, української мов та інформаційних технологій.

Школа – лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України-2006» у номінації «Школа успіху».
Як вияв спільної турботи про школу стали популярними учнівські проекти «Школа майбутнього», «Парад квітів біля школи», «Зоряний шлях» випускників школи».

Шкільна освітня карта

Повна офіційна назва ЗНЗ:

Бердянська загальноосвітня школа I-IIIст. №5 Бердянської міської ради Запорізької області

Дата відкриття: 1938 рік

Загальна кількість учнів: 551,

·       5-8 класів -8

·        9-х класів -2

·        10-11-х класів-2

Перелік профілів навчання у старшій школі:

·        10 клас: історичний, філологічний(українська філологія)

·        11 клас: філологічний(українська філологія) , інформаційно-технологічний.

Особливості організації профільного навчання:

·        Предмети поглибленого вивчення: українська мова та українська  література, література(українська філологія), інформатика(інформаційний), історія (історичний)

·        Предмети на академичному рівні: література (українська філологія),    алгебра, геометрія, українська література(інформаційно-технологічний)

Учителі , які викладають профільні предмети:

Немає спеціальних умов зарахування до профільних класів школи.

Програма допрофільної підготовки з переліком та анотацією можливих курсів за вибором, спецкурсів, факультативів, гуртків, тренінгів, навчальної практики тощо:
·        Допрофільна підготовка за рахунок додаткових годин варіативної частини з предметів: математика, українська мова, інформатика, історія
·        Курси за вибором:

·        «Комп ютерні технології для місцевої спільноти».Intel «Шлях до успіху»

·        Інформатика

·        Юні мовознавці

·        Мова як генетичний код народу

·        Основи веб-дизайну

·        Орфографічний практикум

Результативність профільного навчання:
·        математика – Сакун А. (міська олімпіада, 3 місце),
·        історія – Терешина О. (міська олімпіада, 2 місце), Попівща В. (міська олімпіада, 3 місце), Сакун А. (міська олімпіада, 3 місце),