Середа, 12.12.2018, 23:25

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 27 » 80ти річний ювілей Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5
80ти річний ювілей Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5

5 жовтня стало визначним і водночас хвилюючим днем для учнів та вчителів   Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5. Заклад відзначив ювілей - свої поважні 80 років.    Ювілей  - це свято спогадів, це період перших підсумків та досягнень. У цей святковий день у школі зібралися однодумці, ті, хто душею, долею, серцем, думками, добрими справами, причетній до знаменної дати.

Слід зауважити,що ювілею школи передувала кропітка робота всього педагогічного колективу. Вивчено архіви школи, зібрано інформацію про випускників та вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 80 років.

Наша школа пройшла великий і тернистий шлях. За роки свого існування зробила неоціненний внесок у розвиток  навчання та виховання молодого покоління. Вона стала осередком, де плекають патріотизм, духовні ідеї, закладають міцний фундамент знань. Заслуга в цьому великого, дружнього, працьовитого й творчого колективу вчителів, батьків та учнів. Це-сім’я, у якої радощі, і невдачі - навпіл. Це колектив  – шукач , який прагне до всього нового, прогресивного.

Школою завжди керували, керують і нині мудрі, далекоглядні наставники, невтомні, самовіддані трудівники. Сьогодні колектив трудиться злагоджено й сумлінно. Усі ці надбання, добрі справи,свято шанують наступні покоління. То й не дивно, адже штурвал шкільного “корабля” завжди був у надійних руках його попередніх керівників:  Короленка Сергія Григоровича, Баяновича Олега Володимировича, Тельчарова Аркадія Петровича, Тесленко Людмили Василівни. Нині він дістався відповідальному “капітану”, талановитій і мудрій жінці Саютіній Вікторії Миколаївні.

Вшанувати педагогів та ще раз пройтися коридорами будівлі, яка свого часу була мовчазним свідком дружніх бесід, дотепних шкільних витівок та перших життєвих уроків, прийшли різні покоління випускників: хтось сивочолий, хтось заклопотаний вихованням уже своїх діточок, а хтось ще зовсім молодий.

Сріблястий голос шкільного дзвоника покликав на концерт із нагоди ювілею школи. Зворушливими віршованими рядками урочистості розпочали свято ведучі: Литвиненко Світлана Вікторівна (учитель української мови й  літератури) та Федько Євген Вікторович (учитель фізичного виховання).

На екрані-цифри 80. Одна за одною з’являються фото світлини, зафільмовані в різні періоди шкільного життя. Глядачів приємно вразило звучання гімну школи, авторами якого є учениця 3-А класу Сергєєва Анна та її мати Катерина Володимирівна, у виконанні шкільного хору під керівництвом учителя музики Солонської  Христини Сергіївни.

Особливим  цей день був для педагогів-ветеранів: Тесленко Людмили Василівни, Мельникової Ніни Олександрівни,  Маслінкової Олександри Євгенівни, Тарасенко Тамари Олексіївни, Губарь Галини Григорівні, Толкачової Валентини Володимирівни. Їхні палкі й гарячі душі та надзвичайна закоханість у свою справу, ще відлунюються у стінах школи. Слово для привітання було надано

доброму наставнику, скарбничці душевної теплоти, мудрості, любові, відданості школі  – Тесленко Людмилі Василівні, яка у 2001 році очолила ЗОШ №5.

Сюрпризом для глядачів було душевне відео звернення від Богослової Людмили Степанівни.Протягом багатьох років свій досвід разом із любов’ю вона  віддавала вихованцям нашої школи.Завдяки Людмилі Степанівні відбулося відродження, оновлення, розквіт і становлення системи виховної роботи.

Особливо зворушливим був момент і перегляду відео сюжету  та вшанування  пам’яті  про вчителів, які вже пішли з життя.

Багато теплих слів на адресу шкільної родини пролунало від поважних гостей. Зокрема,Чепурного Володимира Павловича - міського голови, Безверхого  Володимира  Петровича  - депутата  Бердянської міської ради, випускника  школи № 5, помічника народного депутата Олександра Сергійовича Пономарьова,  Кіосова Андрія Григоровича – депутата міської ради

Безродньої  Жанни  Віталіївни – депутата міської ради, заступника начальника відділу освіти, Дмитренко Лариси Олександрівни – методиста  міського методичного кабінету відділу освіти, випускниці  школи № 5, Лаєра  Юрія Олександровича –  голови комітету мікрорайону «Нагірна частина міста», випускника  школи № 5, Моненко Ніни Василівни – голови

Бердянської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, Лимана Ігора  Ігоровича – доктора історичних наук, професора, заслуженого  працівника освіти України, випускника школи № 5, Школи  Олександра Васильовича – доцента кафедри фізики та методики навчання фізики, кандидата педагогічних наук, викладача БДПУ, випускника школи № 5, Міріленко Віктора Павловича – підполковника, офіцера запасу, учасника бойових дій в Афганістані, випускника школи № 5.

Щирих привітань, подарунків та побажань було дуже багато і від випускників школи різних років, і від батьків сьогоднішніх та колишніх її учнів. Щирі вітання, побажання, концертні номери, які підготували учні та педагоги школи, нікого не залишили байдужими, торкнулися кожного серця, дарували хороший настрій, викликаючи як у глядачів, так і самих учасників, то сміх, то сльози радості, а то світлий сум…. І кожен відчував себе, так ніби повернувся до рідного дому.

Школа вдячна всім, хто прийшов на свято! Вдячна за підтримку, за щиру вдачу, щиру любов!

До нових зустрічей!

Переглядів: 35 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0