П`ятниця, 16.11.2018, 01:01

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 16 » І Міський фестиваль театрального мистецтва іноземними мовами
І Міський фестиваль театрального мистецтва іноземними мовами

Арт-простір «TheGlobe»

24 квітня вчителі та учні закладів загальної середньої освіти міста Бердянська, а також почесні гості та громадськість зібралися в актовій залі ЗЗСО № 5 на відкритті І Міського фестивалю театрального мистецтва арт-простір «TheGlobe». Подію можна сміливо назвати унікальною, оскільки за відсутності професійного театру міський методичний кабінет та міське методичне об’єднання вчителів іноземних мов ризикнули оголосити та провести фестиваль саме театральних постановок.

Театр – одне з найдавніших мистецтв у світі. Його виникнення пов’язують з ритуальними діями, які первісні люди розігрували перед полюванням, рибалкою, збором урожаю чи початком буденних справ.Розвиток театру кожної країни йшов своїм шляхом, ставши невід’ємною частиною національної культури. Європейський театр виник на базі високого театрального мистецтва Давньої Греції, а за доби Ренесансу вже були сформовані його закони.З того часу він кардинально змінився, але як тоді, так і тепер посідає гідне місце в житті людини. Він возвеличував сильні та сміливі вчинки, почуття, глибину розуму людини; висміював вади суспільства.

Театр різноманітний та багатоликий. Кожна країна славетна своїм неповторним театром:Італія – Ла Скала, Франція – Гранд Опера, Англія – Ковент-Гарденом, Австрія – Віденською оперою…За роки незалежності в Україні з’явилося багато нових театрів, зростає інтерес до народного театру. Не виключенням стала і школа № 5.Протягом багатьох років родзинкою закладу були театральні постановки, які з 60-их років започаткувала вчителька української мови та літератури Марія Миколаївна Волкернюк. Її справу продовжила бібліотекар школи Галина Володимирівна Шевченко, талановита та творча особистість. Під її керівництвом було поставлено багато п’єс.

Почесні гості, серед яких були присутні заступник завідувача міським відділом освіти Безродня Жання Віталіївна, завідувач міським методичним кабінетом Скиртач Наталя Вікторіівна, методисти міського методичного кабінету Васильєва Світлана Миколаївна, Дмитренко Лариса Олександрівна, керівник міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов Іванісова Вікторія Олександрівна та керівник міського методичного об’єднання вчителів англійської мови та автор ідеї проведення саме такого Фестивалю Борисова Наталя Петрівна, привітали всіх присутніх з визначною подією.

Учнівська молодь та їх керівники презентували уривки з європейських казок. На сцені нове життя отримали герої літературних, народних творів, а деякі учасники представили зовсім нові авторські постановки, скомпоновані за мотивами вже відомих. Як зазначила Наталя ВікторівнаСкиртач, навіть при збігові назв казок глядачі побачили 17 абсолютно унікальних, не схожих одна на одну вистав.

Журі відзначило всі колективи дипломами в певній номінації, підкресливши оригінальність та роботу кожного. Гарний настрій та незабутня атмосфера ще довго будуть вітати коридорами школи. Сподіваємося, що проведення Міського фестивалю театрального мистецтва іноземними мовами стане доброю традицією на багато років.

Переглядів: 72 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »