Середа, 18.10.2017, 05:54

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 25 » ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА»
ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА»

17 березня 2017 року в ЗОШ №5 відбувся шкільний хореографічний фестиваль «Моя країна – Україна», який уже став традиційним дійством, що припадає на кінець зими, початок весни. Це свято щорічно об’єднує всіх людей світу, які не уявляють свого життя без ритму та емоцій. У шкільній актовій залі зібралися педагоги, учні 5-11-х класів та їхні батьки. Ведучі фестивалю – Наталя Сергіївна Карасік, педагог-організатор школи, та учениця 11-Б класу Валерія Веременко.

Засяяв день сьогодні променисто,

Бо фестиваль талантів – це велике свято!

Зібралися тут зірочки іскристі,

Щоб всім свої уміння показати!

Перші учасники цьогорічного хореографічного фестивалю – учні 7-А  класу (класний керівник Оксана Петрівна Страшко).Другими на сцені з'явилися дівчата  10 класу (класний керівник Тетяна Володимирівна Кокора) з сонячним та запальним флеш-мобом. Вони танцювали під пісні про рідний край, про Батьківщину, про Україну, яка ввібрала в себе найпрекрасніші барви світу й зростила найкращий народ.

У яскравій і неповторній галактиці нашої школи  сяють дитячі обдарування. Адже діти – майбутнє нашої країни, а слава України – в її мудрому, співучому, життєрадісному народові. Яскравий веселий танець виконали учні 5-Б класу (класний керівник Таїсія Степанівна Заєць).

Учні 6-А класу (класний керівник Тетяна Андріївна Курдюкова) представили  глядачам оригінальну хореографічну постановку під пісню Олександра Пономарьова «Сам собі країна».

Мрії людини – піднятися до зірок і полетіти далі й далі – ніколи не покинуть її. Тому іноді хочеться взяти зірковий скарб у долоні й ніби краплі води підкинути вгору, утворюючи зіркові розсипи, справжній зірковий зорепад. Такий зорепад  подарували учні середньої ланки нашої школи – учнівські колективи 6-Б (класний керівник Ганна Олександрівна Марченко), 7-Б класів (класний керівник Ірина Сергіївна Сорокіна).

Нелегкий шлях випав на долю багатостраждальної України. Та все ж шлях долає той, хто не стоїть на місці. Упевнено й твердо до своєї цілі йдуть учні 5-А класу (класний керівник Марина Іванівна Міріленко). Їхній патріотичний флеш-моб викликав бурхливі оплески.На Землі немає нічого сильнішого й чистішого, ніж дитячі мрії та бажання. Усі ми прагнемо жити у світі, де панує мир, добробут та любов, де дитячі посмішки сяють яскравіше сонця, де немає місця зрадам та образам. Чи буде він таким, світ навколо, залежить від нас самих.

Скільки талантів, скільки зірок,

Скільки людей – стільки й думок,

Юність дарує щасливе життя,

Діти – надія всього майбуття.

Веселі, запальні хореографічні постановки подарували глядачам учнівські колективи 8-Б (класний керівник Інна В'ячеславівна Буриліна) та 11-Б класів (класний керівник Валентина Дмитрівна Ільїна).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Василівна Шматова нагородила  учасників хореографічного фестивалю грамотами й побажала всім любити час свого дитинства та заохочувати його ігри,  забави, свята.

Наостанок свята ведучі звернулися до всіх учнів зі словами: «Ви – майбутнє України! Своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її.

Будьте гідними своїх предків, бережіть волю й незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе й свою гідність, і шановані будемо іншими».

Наприкінці заходу було нагороджено учнів – учасників і переможців шкільних, міських творчих конкурсів малюнків, фото, авторської дитячої та юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну», «Моя майбутня професія».

Тахтаджиєв Єгор, 10 клас

Переглядів: 148 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0