Субота, 08.08.2020, 23:30

«  Жовтень 2009  »

Головна » 2009 » Жовтень » 19 » Компанія Samsung Electronics проводить конкурс есе серед учнів та вчителів середніх шкіл
В період із 8 вересня до 8 листопада 2009 року компанія Samsung Electronics проводить конкурс есе серед учнів та вчителів середніх шкіл на тему "Як цифрові технології допомагають творити".
Призовий фонд конкурсу:
– п’ять мультимедійних аудиторій (телевізор, фотокамера, відеокамера, ноутбук, 2 нетбуки та багатофункціональний пристрій Samsung);
– п’ять мобільних телефонів Samsung для авторів есе;

– навчальний курс для вчителів Іntel® «Навчання для майбутнього».

ЧАСТИНА 1: ВСТУП

Фокус на технології
Спеціалісти компанії Samsung упевнені, що технології дедалі більше стають інструментом, здатним змінити й покращити життя кожного, забезпечуючи таким чином економічне та соціальне процвітання в майбутньому. В Україні Samsung здійснює підтримку програм, які допомагають молоді в реалізації їхніх задумів шляхом використання технологій у навчальному процесі – для поліпшення як свого життя, так і суспільства, в якому вони перебувають.

Назустріч знанням
У період із 8 вересня до 8 листопада 2009 року компанія Samsung Electronics за підтримки Іntel, "Майкрософт-Україна", Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України та проектів ВД ITC Publishing "Домашній ПК" та Mobility проводить конкурс есе серед учнів та вчителів середніх шкіл на тему "Як цифрові технології допомагають творити". У разі написання конкурсного есе учнем реєстраційна форма має бути заповнена вчителем. Призовий фонд конкурсу:
– п’ять мобільних телефонів Samsung для авторів есе;
– навчальний курс для вчителів Іntel® «Навчання для майбутнього».

Критерії відбору есе
– Творчий підхід та креативність у використанні інформаційних технологій для вдосконалення процесу навчання та подолання цифрової нерівності шляхом спілкування.
– Значущість ідеї в аспекті підвищення якості навчання та розвитку суспільства.
ЧАСТИНА 2: ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

I. Хто може брати участь у конкурсі «Samsung назустріч знанням»?

Головне завдання соціальної ініціативи «Samsung назустріч знанням 2009» полягає в тому, щоб надати можливість використання технологій у навчальному процесі з метою підвищення рівня навчання, покращення життя молоді й скорочення цифрової нерівності. Конкурсне есе може написати вчитель або учень (реєстраційну форму заповнює вчитель). У конкурсі можуть брати участь представники загальноосвітніх шкіл України I–III ступенів.

Усі проекти мають бути творчими, інноваційними, довготривалими й здатними спричинити відчутний вплив на школярів, підвищуючи при цьому рівень навчального процесу. Конкурсні есе повинні розкрити тему використання цифрових технологій для виявлення талантів учнів, для підвищення рівня життя молоді, розширення світогляду, допомоги в індивідуальному розвитку і виборі майбутніх прагнень за рахунок покращення якості навчального процесу.

ІІ. Учаснику можуть відмовити в участі в конкурсі, якщо:
– роботу надіслано пізніше встановленого терміну;
– порушено умови участі в конкурсі;
– аналогічну роботу раніше надіслала інша особа;
– робота брала участь у позаминулих конкурсах;
– встановлено факт порушення авторських прав.

III. Особливі умови.
– Учасники конкурсу погоджуються з використанням їхніх прізвищ й робіт з метою реклами організатора без додаткової винагороди.
– Учасники погоджуються давати рекламні інтерв’ю, в тому числі по радіо, телебаченню та в інших засобах масової інформації без якоїсь винагороди.
– Факт участі в конкурсі означає повну згоду учасників з правилами його проведення.

ІV. Авторські права.
Для участі в конкурсі претенденти мають надсилати власні роботи, на які в них є право публікації. Організатори конкурсу та члени журі не несуть відповідальності за порушення авторського права учасниками конкурсу. Організатор має переважне право на використання есе, надісланих до конкурсу, за умови попередньої згоди їхніх авторів.
ЧАСТИНА 3: ПОДАЧА ЗАЯВКИ

Заявка на участь у конкурсі есе повинна містити інформацію, вказану в реєстраційній формі. Реєстраційну форму та есе потрібно відправити не пізніше 8 листопада 2009 року за адресою в Інтернеті education.samsung.ua або поштою: 01135, м. Київ, а/с «Самсунг» із поміткою «Програма «Samsung назустріч знанням 2009».
ЧАСТИНА 4: ОБМЕЖЕННЯ НА КОРИСТУВАННЯ ГРАНТОМ

Отримувач не має права використовувати грант для участі або втручання в політичну діяльність, стимулювання чи заохочення порушень законів або державної політики, а також для власної користі. Все обладнання, передбачене призовим фондом, є неподільною технічною системою та має бути встановлене в одному навчальному класі.

Переможці зобов’язуються звітувати про використання мультимедійних аудиторій кожні три місяці впродовж трьох наступних навчальних років. З цією метою буде створено спеціальний інтернет-портал, на який переможці будуть завантажувати фото- та відеоматеріали або презентації з результатами роботи за три місяці.

У випадку порушення умов, зазначених вище, компанія Samsung Electronіcs залишає за собою право вилучити мультимедійну аудиторію на користь одного з номінантів, який увійшов до другої п’ятірки зі 100 кращих за оцінками журі.

Переглядів: 859 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2009  »