Середа, 22.11.2017, 03:37

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Лінійка вшанування пам’яті загиблих героїв України С.Карачевського та В.Довганюка

«Вони завжди у нашій пам’яті -  живі!»

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль війни – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

13 жовтня 2017 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбулася лінійка вшанування пам’яті та покладання квітів до меморіальних дошок загиблим  героям України, випускникам нашої школи Станіславу Карачевському та Володимиру Довганюку. Ці люди  не шкодуючи власного життя, стали на захист своєї Батьківщини, своєї домівки, своєї родини.

Полковник Володимир Довганюк ніколи не шукав легких шляхів, не ховався за спинами своїх колег. Загинув  під Краматорськом у штабі АТО прямим влученням снаряду.

Майор Станіслав Карачевський був у числі перших захисників від зовнішнього агресора. Сумлінно й самовіддано виконував службовий обов’язок. Та ворожа куля обірвала життя 33-річного чоловіка на окупованій території у с. Новофедорівка Автономної Республіки Крим.

На лінійці були присутні поважні гості: заступник міського голови  Дєєва Оксана Олегівна та представники виконкому. Оксана Олегівна виступила зі словами скорботи  за загиблими, згадала про їх героїзм та подвиги.

Директор школи Вікторія Миколаївна наголосила на відвазі й патріотизмі наших випускників, згадала про сотні й тисячі загиблих у зоні АТО, звернулася до всіх присутніх  з побажаннями миру та злагоди на Україні.

Подвиги та героїзм  С.Карачевського та В.Довганюка вшанували, запаливши свічки пам’яті, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок загиблим героям.

Вони віддали своє життя, увійшовши в безсмертя, залишивши своїх синів, дочок, дружину, батьків.

Коли їхав батько, він сину казав:
"Синочку, мене дочекайся!
Щоб маму ти слухав та поважав.
"А син йому вслід:"Повертайся!"
І він повернувся, але неживий,
Життя його згасло в хвилину.
Тато сміливий і молодий.
Загинув за Україну!
Синочок не вірив, що тата нема,
І маму питав "Як це сталось?"
А мама мовчала, немов нежива,
Бо серце її розривалось.
Та син зрозуміє, що тато його,
 Героєм загинув за волю.
 Заради майбутнього сина свого!
 За віру і кращую долю!

Подвиги С.Карачевського, В.Довганюка та всіх загиблих героїв України – не даремні. Вони виборювали для нас щасливе, а головне мирне життя.

Наш  обов’язок – бути гідними їх, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на рідній українській землі. Ми доведемо, що  ми справжні патріоти України.

Дякуємо всім захисникам за мирне небо над нашими домівками і бажаємо якнайшвидше повертатись додому з перемогою!

Хай живе Україна!  Слава Україні – Героям слава!

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає.