Субота, 19.01.2019, 08:05

Головна » 2018 » Грудень » 14 » Місячник безпеки життєдіяльності
Місячник безпеки життєдіяльності

Місячника безпеки життєдіяльності в ЗЗСО№5

Згідно з річним планом роботи Бердянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №5 Бердянської міської ради Запорізької області та з метою чіткого усвідомлення учасниками освітнього процесу небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, їх ідентифікації, пошуку і обґрунтування оптимальних безпечних умов життя людини, опанування дітьми та підлітками знаннями, уміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності у середовищі перебування, усвідомлення світоглядних принципів гармонійних стосунків людини з технікою, природою та суспільством, ситуативного навчання та моделювання дій школярів у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у ЗЗСО№5 з 01.11.2018 по 14.12.2018 було проведено Місячник безпеки життєдіяльності.

Упродовж  проведення Місячника безпеки життєдіяльності відбулася викладка літератури у шкільній бібліотеці «Віч-на-віч з небезпекою».

Під час класних годин учні переглядали навчальні відеофільми, презентації з безпеки життєдіяльності.

Виховні години проводилися за такими темами:

•  «Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!" (1–4 класи);
  • «Вибухонебезпечні предмети» (5–6 класи);
  • «Важлива місія МНС» (7–8 класи);
  • «Тероризм: його джерела і наслідки» (9 класи);
  • «Воєнні конфлікти» (10–11 класи).

Під час уроків предмету «Основи здоров’я» учителі проводили інформаційні хвилинки «Вивчення правил безпеки життєдіяльності».

У класних кімнатах були оновлені інформаційно-довідкові куточки з надзвичайних ситуацій (цивільного захисту), інформаційно-довідковий куточок дружини юних пожежників, інформаційно-довідковий куточок загону юних інспекторів руху.

Учні середньої ланки відвідали міську пожежну частину, де діти з зацікавленістю ознайомились з новою технікою,   що служить у боротьбі з пожежами.

Практичним психологом та соціальним педагогом було створено тематичну соціальну рекламу (листівки, пам’ятки) щодо профілактики питань безпеки життєдіяльності.

Серед учнів 1-4 класів пройшов конкурс малюнків на тему «ДСНС - очима дітей», де переможцями стали:

І місце – Бєлов Єгор, 1-А клас

ІІІ місце – Букшань Діна, 4-А клас

ІІІ місце – Кривошенок Саша, 4-А клас

Учнями закладу було проведено вивчення схем евакуації на кожному поверсі на випадок пожежі.

Учнями 5-9 класів був написаний навчальний тематичний диктант на протипожежну тематику «Вогонь – це друг, вогонь – це ворог!». Метою якого було не тільки перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність, але й наголосити на небезпеці, яку несе недотримання правил поведінки з вогнем.

Для виховання у дітей належного ставлення до питань пожежної безпеки, популяризації професії пожежного, підняття авторитету пожежної служби серед молоді та юнацтва, вчителі-мовники серед учнів провели конкурс на кращий літературний твір «Що я знаю про пожежника - рятувальника»,  де переможцями стали:

І місце – Іванова Анастасія, 11кл.

ІІ місце – Вєнцева Анна, 11 кл.; Попова Софія 9-Б кл.

ІІІ місце – Носкова Катерина, 9-Б кл.; Скорик Єлизавета 11клас

На бесідах проводилися обговорення питань щодо запобігання загибелі і травмування дітей під час надзвичайних ситуацій з визначенням заходів, спрямованих на поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки;

Таким чином, проведення Місячника безпеки сприяло розширенню знань учнів з питань безпеки при поводжені з вогнем; запобіганню трагічних випадків; підвищенню рівня самоусвідомлення про необхідність дотримання правил безпеки, заходи навчили учнів приймати оптимальні рішення щодо подолання пожежі, рятування свого життя та надання допомоги іншим.

Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »