Неділя, 22.10.2017, 03:04

«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 5 » МІСЯЧНИК З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
МІСЯЧНИК З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

З 1 квітня 2015 року стартував Місячник  з енергозбереження.

Мета місячника:

• привернути увагу кожного учня до питання необхідності заощадження енергетичних ресурсів;
  • поглибити знання  учнів про альтернативні джерела енергії;
  • пропагувати економічне використання енергоресурсів;
  • поглибити знання учнів про економічне використання енергоресурсів;
  • підвищити рівень самоусвідомлення про необхідність економічного використання енергоресурсів;
  • привернути увагу до питання національних особливостей енергозбереження в нашій державі.

Завдання місячника:

• Активізувати роботу з економічного використання енергоресурсів.
  • Чітке виконання  правил споживання енергоресурсів населенням.
  • Виховувати розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки.

У школі відбулася виставка малюнків «Енергозбереження очима дітей». Під час Місячника з енергозбереження в різних класах були проведені інформаційні хвилинки «Збережи енергію», бесіди з учнями  з пропаганди енергозбереження, вікторини, усні журнали. Учні 8 класу Баранова Ірина, Жежулов Ігор, Савицька Лоліта створили мультимедійну презентацію «Чому потрібне енергозбереженя?»

Під час батьківських зборів проведена роз’яснювальна робота з батьками щодо енергозбереження.

Учнями школи була відвідана бібліотека, де Шевченко Галина Володимирівна ознайомила з тематичною виставкою книжок «Основи енергозбереження». Написані тематичні диктанти «Як зекономити електроенергію?»

У 8 класі проведений усний журнал «Ази ощадливості», метою якого було:

формування в учнів основ ощадливості;

виховання культури енергоспоживання;

розвиток умінь учнів працювати з різними джерелами інформації; виділяти головне, порівнювати, узагальнювати, робити правильні висновки.

Учні переконалися, що кожна одиниця грошових коштів, витрачених на заходи, пов'язані з економією електроенергії, дає такий же ефект, як у два рази більша сума, витрачена на збільшення її виробництва. Багаторічна практика європейських країн переконує в тому, що переглянувши в нашому повсякденному житті свої звички та поведінку, можна значно знизити потребу в енергії.

Головний висновок: енергозбереження - найдешевше й екологічно чисте джерело енергії.

У 9-Б класі проведено брейн-ринг з теми «Економія-екологія-енергія». Гра сприяла формуванню знань про глобальні процеси споживання енергоресурсів та місце України в них.

Таким чином, проведення Місячника з енергозбереження сприяло розширенню знань учнів з питань економічного використання енергоресурсів; підвищенню рівня самоусвідомлення про необхідність заощадження енергетичних ресурсів, заходи навчили учнів  питанням культури споживання енергоресурсів населенням.

Переглядів: 335 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »