Середа, 22.11.2017, 03:37

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Відзначення Дня людей похилого віку
Відзначення Дня людей похилого віку

Відзначення Дня людей похилого віку у ЗОШ № 5

«Хто про старих дбає – гідною людиною виростає»

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Протягом тижня у ЗОШ № 5 пройшли  заходи  присвячені Дню людей похилого віку.

Проведені виховні години «Хто про старих дбає – гідною людиною виростає». На яких класні керівники розповідали учням про те, що люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя, і треба поважати вік людей.

Учні 1-А класу ознайомились  з віршем Л. Толстого «Бабуся і внучка», розповідали про своїх бабусь та дідусів, про їхнє захоплення (хобі), демонстрували фотографії. Виявилося, бабусі і дідусі не думають сумувати: вони займаються спортом, бігають на лижах, ходять в походи, малюють, співають, в'яжуть, шиють, куховарять, читають цікаві книги, люблять займатися з онуками.

Діти 1-А міркували про те, яка ж вона - літня людина? Виявилося, що «вона вміє любити, вміє мріяти, чужі помилки вміє прощати! І життя вміє цінувати, а живе для інших.

Згадали про своїх бабусь та дідусів й учні 6-Б класу, розповіли цікаві історії зі свого життя.

Учні  2-В класу підготували для бабусь та дідусів подарунки, зроблені своїми руками.

З метою виховання поваги до людей похилого віку, любові і шани до бабусь і дідусів, уваги до одиноких, самотніх жителів, почуття доброти та милосердя у 4-Б класі відбулося родинне свято, на якому діти подарували бабусям подарунки, влаштували конкурс майстерності.

Учні 4-А класу працювали в групах, складали вірші про бабусь та дідусів.

Хлопчики  підготували  та висловили слова поваги та вдячності дідусям та бабусям.

Учні 1-8 класів взяли  активну участь у шкільному конкурсі малюнків та поезії

«Хто про старих дбає – гідною людиною зростає».

Відзначення Дня людей похилого віку надає чудову можливість висловити глибоку повагу та теплі слова вдячності всім людям поважного віку за їх сумлінну працю, за їх величезний життєвий досвід, доброту, мудрість.

Заступник директора з НВР

Шматова О.В.