Неділя, 22.10.2017, 02:54

«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 13 » Військово-патріотичне свято учнівської молоді
Військово-патріотичне свято учнівської молоді

У ЗОШ № 5  відбулося спортивного-туристичне військово-патріотичне свято учнівської молоді

«Ми діти козацького роду» та святковий концерт «Війна – це пам’яті сторінка»

6 травня 2015 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  з нагоди відзначення 71 річниці  Дня перемоги над нацизмом, Дня пам’яті і примирення та з метою виховання любові до рідної Батьківщини, сили духу, почуття патріотизму, прояву доблесті, сили та мужності під гаслом «1939-1945. Ніколи знову» у ЗОШ № 5 відбулося військово-патріотичне спортивне свято «Ми діти козацького роду» за участю учнів, батьків, вчителів та мешканців мікрорайону.

Програма свята охопила  майже цілий день. Лінійка на подвір’ї школи урочисто розпочала серію заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом.  На початку якої усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки ІІ Світової війни, випускників ЗОШ № 5 Карачевського С., Довганюка В. та загиблих у зоні АТО. Учні школи отримали завдання для спортивних змагань за віковими категоріями. На лінійці були присутні: начальник відділу освіти Лазуренко Н.О., методист відділу освіти Васильєва С.М., головний спеціаліст відділу освіти Ієговська М.І.

Беручи участь у спортивних змагання «Сильні, спритні, вмілі», учні 1- 4 класів проявили  свої спортивні уміння і навики у виконанні різноманітних завдань під час «Станційних мандрів» за 10 станціями: «Лабіринт», «Тарзанка», «Хащі», «Кочки», «Групінг шпрингер», «Веселі сходи», «Снайпери», «Естафета з обручами», «Кидання кілець», «Шахи», які були  організовані вчителями  фізичного виховання ЗОШ № 5 у співпраці з працівниками та директором  Центру туризму Івановим Ю.М.

Учні 5-6 класів позмагалися у вправності і кмітливості беручи участь у  «Спортивному історико-географічному квесті». Кожен клас прошов  по 7 станцій: «Горизонтальний маятник»,«Дорога через прірву», «Паралельні перила», «Кеглі», «Сім чудес Приазов’я », «Історична арена», «Зелена аптека».  Долаючи перешкоди на своєму шляху, виконували пізнавальні, пошукові та спортивні завдання. У кінці квесту кожен клас знайшов свій скарб.

Учні 9-11 класів  спробували свої сили на спортивних та історико-географічних станційних змаганнях  виявляючи силову та медичну підготовку, показуючи мужність, хоробрість, спритність та завзяття. Хлопці та дівчата, позмагалися у вправності та продемонстрували спортивні навички, командну  стратегію, під час виконання естафетних, силових, медичних та історико-географічних завдань.

На лінійці  були підведені підсумки змагань та нагороджені  грамотами й солодкими призами найкращі, найсильніші та найспритніші команди у кожній віковій категорії.

Після змагань учні школи, вчителі, присутні батьки і гості скуштували на  стадіоні ЗОШ № 5 польової каші, яку приготували працівники ДПРЧ № 11, завдяки спонсором: волонтеру, депутату Ради м. Бердянська Мартищенко О.О., голові Ради мікрорайону «Нагірна частина міста» Лаєру Ю.О.

Для ветеранів ІІ Світової війни та мешканців мікрорайону учні та педколектив школи приготували душевний  святковий концерт «Війна - пам’яті сторінка». На якому були присутні: волонтер, депутат міської ради Мартищенко О.О., депутат обласної Ради Бабанін О.О., представник організації «Спілка радянських офіцерів» Бондаренко В.Н.

Мартищенко О.О. привітала ветеранів та вручила їм подарунки й квіти. Учні школи дякували ветеранам за подарований мир на Землі і дарували їм чарівні пісні та вірші. Хореографічні постановки до кожної пісні до сліз проймали душу кожного глядача. Учнівський хор з 70 учнів  під керівництвом вчителя музики  Солонської Х.С. змусив ветеранів повернутися у минулі роки й згадати свою молодість.

Після концерту комітет мікрорайону «Нагірна частина міста» у їдальні ЗОШ № 5 пригостили ветеранів ІІ Світової війни  та мешканців мікрорайону обідом і, звичайно, за традицією – польовою кашею. У теплій, доброзичливій, затишній атмосфері ветерани змогли поспілкуватися один з одним, відчути велику вдячність сучасного покоління за свій внесок у здобуття перемоги.

Адміністрація школи, вчителі, учні та батьки висловлюють величезну подяку спонсорам загальношкільного військово-патріотичного спортивного свята «Сильні, спритні, вмілі» та концерту для мешканців мікрорайону та ветеранів ІІ Світової війни «Війна – пам’яті сторінка»: депутату міської ради та волонтеру Мартищенко О.О., голові комітету мікрорайону «Нагірна частина міста» Лаєру Ю.О. за надану допомогу у придбанні солодких подарунків для учнів школи та продуктів для приготування каші, а також директору Центру туризму Іванову Ю.М. м. Бердянська за співпрацю й допомогу у проведенні спортивних змагань; начальнику ДПРЧ № 11 Сахненко Ю.С. та працівникам за надану допомогу у приготуванні польової каші.

Виконала: заступник директора з НВР

Шматова О.В.