П`ятниця, 19.10.2018, 06:34

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Виховна година «Захист Батьківщини – обов׳язок кожної людини»
Виховна година «Захист Батьківщини – обов׳язок кожної людини»

05 грудня 2017 року з учнями 11 класу ЗОШ №5 було проведено виховну годину на тему: «Захист Батьківщини – обов׳язок кожної людини», метою якої було виховувати  національно свідомих громадян України, які добре знають минуле, цінують сучасне й прагнуть будувати мирне демократичне майбутнє; виховувати дружбу, любов до Батьківщини, повагу до військової справи; вшанувати мужність українських військових та добровольців, їхню вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні.

Класний керівник Тетяна Володимирівна Кокора зауважила, що для того, щоб стати справжніми захисниками, треба уже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом. Треба ще бути мужніми, чесними, принциповими, витривалими, відважними, сміливими

Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага й честь — саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх із гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку – це святий обов`язок кожної людини. І це ми повинні пам’ятати завжди.

Під час заходу учні говорили про патріотизм і справжніх патріотів.

Бути патріотом означає бути відповідальною людиною, нести відповідальність не тільки за себе, а й за народ і країну – за будинок, у якому ти проживаєш; бути патріотом означає проявляти повагу не тільки до свого народу й роду, але й до інших народів; патріот усіма силами повинен прагнути до миру й злагоди між народами, що живуть по всій землі; патріот – це той, хто захищає інтереси народу, держави.

Події, що відбуваються в нашій державі, не можуть залишити нас байдужими. В історію нашого народу найяскравіше, здебільшого червоним і чорним, вписано сторінки української звитяги. Новітній літопис пишеться кольорами синьо-жовтих полотен.

На жаль, ці кольори на сході нашої держави переплелися з кольорами похоронних процесій багатьох захисників соборної України, з кольорами вогню, випаленої «Градами» стерні, кольором сивих голів зовсім молодих матерів та дружин, які не сподівалися підступної війни в нашому столітті, на нашій землі.

На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, 11-класники схилили голови й вшанували їх хвилиною мовчання.

Класний керівник побажала своїм учням вирости справжніми людьми, людьми з великої літери, патріотами. Бути чесними та працьовитими, хоробрими та гарними душею, достойними тих героїв, які були, є та назавжди залишаються гордістю нашого народу та нашої України.

Переглядів: 172 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »