Четвер, 22.02.2018, 03:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Бердянська ЗОШ I-III ступенів №5

Меню сайту
Twitter
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Интересные факты


Знаете ли Вы что ...

Cервис Vashopros.RU


Хорошо сказано!

Cервис Vashopros.RU


Каталог статей

Головна » Статті » Соціально-психологічна служба

Звіт Шкільної соціально-психологічної служби за І семестр 2016-2017 н.р.

Звіт шкільної соціально-психологічної служби

за І семестр 2016-2017 н.р.

Протягом І семестру шкільна соціально-психологічна служба в склад якої входять: заступник директора з навчально-виховної роботи Шматова О.В., практичний психолог Абрашкін Є.С. і педагог соціальний Волик А.С., провели ряд тренінгів, благодійних акцій, заходів, майстер-класів спільно з міськими організаціями.

Вересень

Міжнародна організація «Червоний хрест» забезпечила учнів 5ї школи соціально-незахищених категорій спортивною формою та взуттям, ними стали діти 4-А, 4-Б, 4-В, 6-Б, 7-А, 9-Б класів.

У школі пройшла благодійна акція «З турботою в серці». Всі бажаючі батьки спільно з дітьми приносили продукти харчування, медикаменти, одяг та інше для учнів нашої школи, в організацію «Червоний хрест», а також передавали учасникам АТО. Благодійну допомогу отримали учні 1-Б, 3-Б, 3-В, 4-В, 7-А, 7-В класів.

Проводилась благодійна допомога зі збору коштів на лікування учня 10 класу. Дякуємо всім класам, що залишилися не байдужими та брали участь в акції. Дякуємо класних керівників та учням.

Жовтень:

Протягом тижня в рамках профілактики насилля в сім'ї шкільна соціально-психологічна служба провела тренінгові заняття з учнями 3-4-х класів і 11 класом.

 Для учнів 3-4-х класів розроблений тренінг на тему: «Ображаючи іншого - ти формує ставлення до себе».

Мета заняття полягала у формуванні позитивного ставлення дітей до оточуючих людей; навчити дітей правильно реагувати і сприймати образи на свою адресу; розвивати комунікативні навички. Під час тренінгу діти активно брали участь у всіх вправах, за які отримували заохочення у вигляді кольорових долоньок.  

 

Наприкінці тренінгу, дітям було запропоновано написати на паперових долоньках (які вони отримували під час заняття за вірні відповіді, активність і дисциплінованість), як запобігти, або не допустити конфліктні ситуації.

Для учнів 11-го класу проводили тренінг на тему: «Емоційне насилля - один з головних чинників розвитку психосоматичних захворювань». Тренінгова програма складалася з ряду вправ спрямованих на вміння контролювати свої емоції і сприймати адекватно чужі, а так само трансформувати негативні емоції у позитивні.

Учні активно брали участь на кожному етапі заняття і з легкістю справлялися з кожним завданням.

Найбільш яскравим вправою була робота з «Картами емоцій», де кожному учаснику чекало завдання, відтворити емоцію, яку він вибрав навмання, що означає — відгадати емоцію і коли вона зустрічається в нашому житті, як можна її контролювати.

Завершуючим етапом тренінгу була рефлексія учасників групи, після якої вони прийшли до висновку про те, що контролювати емоції здатен кожен головне при цьому вибирати найбільш раціональні дії.

Листопад:

 На передодні міжнародного дня захисту людей з обмеженими можливостями в школі проводився майстер-клас для дітей-інвалідів «Зимова казка», керівники майстер-класу спільно з учнями 11-х класів допомагали дітям різних вікових категорій з обмеженими можливостями своїми руками робити сніговиків з простих підручних матеріалів.

Учасниками майстер-класу стали учні 2-А, 2-Б, 4-А, 4-Б, 4-В, 5-Б, 7-В класів.

Відбулася благодійна акція «Наповнюй серце добром». Батьки і діти активно брали участь, приносили продукти харчування, які розподілялися для учнів соціально-незахищених категорій ЗОШ №5, а саме благодійну допомогу отримали учні: 1-Б, 1-В, 2-А, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-В, 5-А, 5-Б, 6-А, 8-А, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-Б, 10, 11-Б класів.

 

 

До дня європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації, шкільна соціально-психологічна служба спільно з класними керівниками провели: лекцію, круглий стіл і бесіду з елементами тренінгу з учнями 5-11 класів. Для учнів 8-9х класів керівники ШСП служби провели лекцію з елементами тренінгу на тему: «Сексуальне насильство - знати, щоб боротися».

 

До міжнародного дня толерантності для всіх учнів школи класні керівники провели лекцію про поняття «толерантність». Далі керівники ШСП служби роздали всім дітям паперові осінні листочки, завдання полягало: написати про те, що таке «толерантність» з засвоєної лекції. Листочки приклеювали на «Дерево толерантності ЗОШ №5» на якому зібрали безліч визначень до одного поняття і дотримувалися їх.

 

Грудень:

ШСП служба спільно з класними керівниками провели урок до Міжнародного дня толерантного ставлення до ВІЛ інфікованих.

В рамках тижня Міжнародного дня прав людини для учнів 3-го, 6-го і 8-х класів, ШСП служба спільно зі студентами БДПУ провели тренінгове заняття на тему «Знавці права». Мета полягала, в тому, щоб перевірити і поповнити запас знань дітей про свої права і права інших людей. Наприкінці тренінгу учні спільно розфарбовували символ правосуддя Богиню Феміду і на вагах писали про отримані знання про права людини.

 

Всеукраїнський навчально-культурний центр «Академія ремесла» проводила безкоштовний майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок для дітей соціальної категорії, а також відбувся безкоштовний концерт до дня Святого Миколая, дітям вручали безкоштовні подарунки. (Участь брали 3-А, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 5-Б, 7-А, 7-Б, 8-Б, 11-Б класи).

Ми дякуємо всіх класних керівників, батьків і дітей, які не залишилися байдужими і брали участь в благодійних заходах.

Категорія: Соціально-психологічна служба | Додав: admin (17.02.2017)
Переглядів: 249 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Наша адреса
71118 Запорізька обл.
м.Бердянськ
вул. Руденко, 15
тел. (06153) 2–23–21
school_5_berd@ukr.net
«гаряча лінія»
Друзі сайту
Знайди себе
Спідометр
Узнай свой IP адрес -->
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  
Бердянська ЗОШ 5 © 2018